Şirket Profili

Şirket Profilimiz;

YAZILIM

Sekizdesekiz kendi bünyesi içerisinde hazırlamış olduğu eğitim yazılımlarıyla sektörde öncü kuruluşlar arasındaki yerini almış, her geçen gün yenilenen güncel yazılımlarıyla eğitim dünyasının vazgeçilmezleri arasına girmeyi başarmıştır. Özel kurum ve kuruluşların yazılım ihtiyaçlarına etkili çözümler sunan Sekizdesekiz, yazılım alanında marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

ELEKTRONİK SİSTEM VE ÇÖZÜMLER

Elektronik konusundaki bilgi ve becerilerini yazılım alanındaki uzmanlığıyla birleştiren Sekizdesekiz, eğitim dünyası başta olmak üzere her sektöre çözüm sunabilecek bir alt yapıya sahip olmayı amaçlamaktadır. Proje bazlı özel üretimlerle sadece kendisine değil, tüm ülkeye katma değer sağlamak için çalışmaktadır. Ayrıca yaptığı tüm çalışmaların teknolojik olarak bir önceki çalışmadan daha ileri olmasına önem vermektedir.

TEKNİK SERVİS ve DONANIM

Sekizdesekiz, sektörlerden bağımsız şekilde tüm kurumların bilgi ve iletişim teknoloji altyapılarını iyileştirmek ve hali hazırda çalışan sistemlerinin sürekliliğini sağlamak amacı ile teknik destek anlaşmaları dâhilinde hizmet vermektedir. Teknik servis hizmetleri kapsamında verilen hizmetler ise şunlardır:

  • Yıllık bakım anlaşmaları
  • Kurumsal çözümler
  • Network çözümleri
  • Sunucu (server) çözümleri
  • Lisans Çözümleri
  • Anahtar teslim projeler
SATIŞ PAZARLAMA

Sekizdesekiz, müşterilerinin ve iş ortaklarının ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetleri etkin ve verimli biçimde onlara ulaştırmak için profesyonellerden oluşan bir ekiple kararlı ve güvenilir bir yapıda çalışmaktadır. Kaliteden taviz vermeden doğru ürün ve hizmeti en uygun şartlarla sunabilmek için tüm yenilikleri takip etmekte ve müşterilerinin memnuniyet yüzdesini her geçen gün bir adım ileriye taşımaktadır.

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ