Hakkımızda

SekizdeSekiz

Sekizdesekiz Yönetim ve Bilişim Sistemleri, Uludağ Üniversitesi mezunu 4 elektronik mühendisinin müteşebbis çalışmaları sonucu kurulmuş ve Ocak 2003’den itibaren aktif olarak iş dünyasının içinde yer almaya başlamıştır.

Bilişim sektöründe Türkiye'de öncü, dünyada da lider firmalardan biri olmayı vizyon olarak belirleyen Sekizdesekiz, aynı vizyona sahip kişi ve kuruluşlarla yürüttüğü projeleri de kendi çalışmalarına katarak hedefe giden yolda ilk günkü şevki ve gayretiyle ilerlemektedir.

Sekizdesekiz, altına imzasını attığı her işi kalitesinden ödün vermeksizin, teknolojinin ve müşteri odaklı yaklaşımın bir sentezi olacak şekilde gerçekleştirmeyi kendine misyon edinmiştir.

Bilişim sektörünün hızla geliştiği ve kurumların vazgeçilmezi haline geldiği bu dönemde Sekizdesekiz 21. yüzyıla yakışan çözümleri, sürekli gelişen kadrosu ve kendisine duyduğu güven ile sektöre önemli katkılar sağlamak konusunda kararlılığını devam ettirmektedir.

Sekizdesekiz verdiği hizmetler konusunda ciddi ve bilinçli, teknoloji konusunda da bilgili ve tecrübeli bir firma ile çalışmak isteyen tüm kurum ve kuruluşlara çözüm ortaklığı sunmak için hazır beklemektedir.

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ